Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 12/11/2018 - 16/12/2018
00:00

Lokalizacja
Klubokawiarnia Życie jest fajne

Tagi
akcja charytatywna, smakoterapia książka, warsztaty


To będzie coś czego jeszcze nie było! Możesz wylicytować spotkanie ze Smakoterapią, książkę Smakoterapia 2 oraz wspólne gotowanie w Warszawie! Cel licytacji jest CHARYTATYWNY!
Ponieważ w szczytnym celu potrzebujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, bardzo Cię zatem proszę: weź udział i podaj dalej informację o tym wydarzeniu na facebooku! Kliknij w link: wydarzenie na facebooku!

Czego możesz konkretnie oczekiwać po wylicytowaniu spotkania warsztatowego z książką?
– indywidualnego warsztatu Smakoterapii, w tym krótkiej części teoretycznej warsztatów „żyj i jedz zdrowo” oraz praktycznego wspólnego przygotowania posiłku a la smakoterapia (ZAWSZE BEZ CUKRU, NABIAŁU I GLUTENU) oraz zdrowego deseru pochodzącego z książki Smakoterapia 2. Wszystko to w przyjaznych progach Klubokawiarnia Życie jest fajne w uzgodnionym terminie.
– otrzymasz książkę Smakoterapia 2 ze specjalną dedykacją
– możesz zabrać ze sobą dziecko, albo chłopaka, lub dziewczynę.
– UWAGA! Jeżeli kwota licytacji wyniesie powyżej 2 tys złotych będziesz mógł/ mogła ze sobą zabrać aż cztery osoby, grupę przyjaciół lub całą rodzinę, wówczas czekają Was wspólne warsztaty Smako w małym gronie!
Warsztaty Smakoterapii to dawka inspiracji i przepisów z kuchni roślinnej, to same naturalne składniki, w służbie twojemu zdrowiu, ale i potężna pigułka pozytywnej, kolorowej, dobrej energii! Jesteśmy tego warci by zdrowo i dobrze jeść! Jesteśmy tego warci by jeść smacznie!

UWAGA!
Możesz również wylicytować samą książkę Smakoterapia 2 z dedykacją autorki!

JAK TO ZROBIĆ?
w wydarzeniu na facebooku, pod konkretnym postem podaj kwotę, którą oferujesz na wybraną z powyższych opcję. Następnie, po zakończeniu licytacji, otrzymasz link do zbiórki organizowanej na rzecz fundacji i będziesz mógł przelać wylicytowaną kwotę. Co dalej? Umów się ze Smakoterapią mailowo na spotkanie, przyjdź i GOTOWE! W przypadku wylicytowania samej książki, po przelaniu kwoty na rzecz fundacji skontaktuj się ze Smakoterapią w celu ustalenia adresu przesyłki z książką dla Ciebie.
mail: smakoterapia@wp.pl

CEL LICYTACJI TO WSPARCIE DLA KLUBOKAWIARNI ŻYCIE JEST FAJNE, która za co dzień zatrudnia osoby dorosłe z autyzmem, nie jest dofinansowywana przez państwowe organy i zmaga się z trudnościami. Nie pozwólmy by takie miejsca znikały z mapy naszych miast, by doświadczały lęku: być albo nie być! Dajmy ludziom, którzy pomagają niepełnosprawnym osobom, więcej wiatru w skrzydła i wiarę, że ich praca jest dla nas ważna, widoczna i cenna. INTEGRACJA to bardzo ważny element w rozwoju każdej społeczności! Wszyscy zasługujemy na to by godnie żyć! Nie bez powodu mawia się, że stopień ucywilizowania ludzi mierzy się ich stosunkiem do słabszych, do potrzebujących. Pomóż zatem! Dołącz do licytacji!

PROWADZĄCA WARSZTAT
Iwona Zasuwa – „Matka Smakoterapia”, muzyk i pedagog, mama małego alergika, autorka bloga (smakoterapia.pl), autorka przepisów oraz prowadząca w programie Ugotuj mi Mamo oraz Ugotuj mi Mamo 2 (2014-2015r) na antenie kuchni+, autorka cykli edukacyjnych dla dorosłych -Żyj zdrowo oraz warsztatów kulinarnych dla dorosłych, twórczyni Akademii dla dzieci (edukacyjno – kulinarnej). Zafascynowana leczeniem za pomocą naturalnego żywienia. Posiada niezwykłą łatwość wymyślania ciekawych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy mimo ograniczeń dietetycznych, jakie musiała zastosować w swojej kuchni (bez cukru, bez nabiału, w większości potraw bez glutenu, wegetariańskie lub wegańskie). Przez Czytelników nazywana jest Królową Kaszy Jaglanej. Autorka nagrodzonej przez czytelników na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie 2017, bestsellerowej książki pt Smakoterapia, oraz nowej premierowej Smakoterapii 2.

UWAGA!

TERMIN WARSZTATU DO USTALENIA Z OSOBĄ KTÓRA WYGRA LICYTACJĘ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.