Zrobisz coś dla siebie tej wiosny?
A może ciągle odkładasz siebie na później?
Kiedy będzie TWÓJ czas wreszcie? Jak dzieci podrosną? Jak pracy będzie mniej?
Co ostatnio zrobiłaś /łeś dla siebie? To pytania, które wiele lat temu mnie samą wyrwały z letargu, dzięki czemu wyruszyłam w podróż do samej siebie i odkryłam piękno życia 💓🌿🙏.
Po przejściu na drugą stronę rzeki mój świat wygląda już inaczej ale wciąż wymaga uważnej pielęgnacji. Co się dzięki temu zmienia? Już nigdy nie chce się żyć tak jak dawniej, zapominając o sobie, bez czułej i uważnej wrażliwości na to co tak łatwo w sobie przeoczyć.

Wiosna to szczególny czas. Pytam wtedy siebie:
Jak tam twoja wątroba na wiosnę? Kręgosłup? Bóle głowy? Zmęczenie? Sztywność w ciele? Trudności z zebraniem myśli? Albo ich natłok?
Już czas.
Nigdy nie będzie idealnego momentu dopóki nie zrozumiesz, że to Ty jesteś priorytetem. Bez ciebie i twojego zdrowia wszystko o co walczysz na co dzień i tak straci sens.

Zrób coś dla siebie!

WIOSNA! Czas na łagodny detoks z dzikimi roślinami jadalnymi! Oczyść ciało i umysł za pomocą łagodnych praktyk! Nie głoduj! Nie wyciskaj z siebie siódmych potów! Z szacunkiem do swojego ciała pochyl się nad jego potrzebami, uszanuj stan w którym się znajduje, otocz zrozumieniem, ciepłem i miłością.
Zapraszam na wyjątkowe warsztaty wyjazdowe! Na odpoczynek od miasta, rutyny i codziennych przyzwyczajeń pośród łąk pełnych dzikich roślin jadalnych, z wege pożywieniem, ruchem oraz edukacją ku świadomemu odżywianiu i życiu.
🍀 Wiosna! Początek, narodziny do życia!
🍀Puszczamy energię w ruch, dbamy o swobodny przepływ w ciele, w myślach i emocjach. Co się wydarza wtedy, kiedy ignorujemy zmiany, które podpowiada nam natura?Pojawia się zastój energii Qi, który jest MATKĄ STU CHORÓB.
🍀Chcemy zapobiegać, zamiast leczyć.
Jemy roślinnie, sięgamy po dzikie rośliny jadalne, uruchamiamy świadomie ciało a myśli i emocje zaopiekowujemy dzięki pracy indywidualnej oraz w grupie. Budzimy się!
Wielka to radość budzić się do życia RAZEM! ❤️

Zapraszam Cię serdecznie w imieniu całego zespołu!
Smakoterapia – Iwona Zasuwa
Ruch, fizjoterapia, masaże powięziowe – Anna Banaś
Coaching – Magdalena Kozłowska-Deć GDZIE?
W pięknym dworku San Maryno stworzonym przez niezwykłych ludzi, w którym miłość do natury, piękna i estetyki będzie nam towarzyszyć na każdym kroku. Idealne miejsce na letnią celebrację życia! CO NAS CZEKA?
Łagodne oczyszczanie na kliku poziomach – od odżywiania (roślinne posiłki z dodatkiem dzikich roślin jadalnych) przez oddech i pracę z ciałem, po porządkowanie myśli!

 • Codzienne wyprawy na łąkę w poszukiwaniu dzikich roślin jadalnych
 • Zioła – niechciane chwasty czy skarby naszych pól i łąk? Odrobina wiedzy teoretycznej: po co jeść polne “dzikusy”?
 • Codziennie praktyka pracy z ciałem
 • Techniki oddechowe i relaksacje z aromaterapią
 • Uwalnianie głosu!
 • Masaż powięziowy – oczyszczanie ciała ze skutków niewłaściwych nawyków ruchowych, siedzącego trybu życia, nadmiernej ilości stresu, obciążających nawykowych pozycji
 • Warsztaty coachingowe – „Oczyszczające rozmowy – narzędzia skutecznej komunikacji”
 • Warsztaty wiedzy (TCM) – wiosna – przebudzenie mocy
  Praktyki rozwojowe w kręgu oraz indywidualne praktyki
 • Dużo spokoju i swobody!
  Zrzucamy zimowe więzy w towarzystwie niesamowitych Kobiet!

W CENIE:
🙏🏻3 posiłki dietetyczne (katering wege), śniadania z dzikimi roślinami wspólnie przygotowywane
🙏🏻codzienne warsztaty Smakoterapii
🙏🏻codzienne warsztaty pracy z ciałem, 🙏🏻relaksacje, automasaż,
🙏🏻warsztat pracy z oddechem
🙏🏻warsztaty coachingowe “Porządki – myśli i emocje” oraz indywidualny coaching dla chętnych
🙏🏻Uwalnianie głosu – jestem! Mam głos!
🙏🏻aromaterapia i indywidualna diagnostyka
🙏🏻warsztaty etnobotaniczne w teorii oraz w terenie
🙏🏻w zależności od potrzeb – indywidualne warsztaty wsparcia w obszarze zdrowia z wykorzystaniem dietetyki TCM, aromaterapii, homeopatii oraz Recall Healing MIEJSCA NOCLEGOWE:
dworek: 12 miejsc w pokojach o wysokim standardzie (3 łazienki). UWAGA: pokoje są wyposażone w podwójne łóżka (z osobną pościelą dla każdego lokatora), w 2 pokojach są do dyspozycji wysokiej jakości dostawki. UWAGA: oczyszczanie jest dla ludzi zdrowych. Jeśli cierpisz z powodu chorób przewlekłych – przeprowadzenie postu należy skonsultować z lekarzem.
Przewidujemy wegetariański katering z dodatkiem dzikich roślin jadalnych. CENY (do 14.05.2021) :
w pokojach 2-3 osobowych:
od 1385zł.
Ilość miejsc ograniczona!
Od 18.05 cena wzrasta o 15%. ZAPISY I INFORMACJE: warsztaty@smakoterapia.pl
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w wysokości 700zł na konto Smakoterapia Iwona Zasuwa – Jaroszewska, mbank: 15 1140 2004 0000 3102 7878 1148
tytułem: warsztaty wyjazdowe – detoks + imię i nazwisko.
Więcej info i zdjęcia – w wydarzeniu oraz już wkrótce na stronie smakoterapia.pl: Chcesz zobaczyć jak wyglądały poprzednie warsztaty? Kliknij tu: Zapraszam. 🌿💚🌞 San Maryno – jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi z nami na pokładzie już 21-23.05. Bądź zmianą! 💚💚💚

Życie zgodnie z porami roku, zmiana aktywności, menu, to podstawa profilaktyki w większości holistycznych nurtów medycyny. Odrobina wiedzy daje nam możliwość wprowadzenia łagodnej zmiany, dostosowanej do aury. Czerpanie garściami z natury to możliwość zbudowania odporności, zdrowego ciała i ducha. Dlatego zabierzemy Was w podróż z łagodnym detoksem, przed obfitością lata, stopniowym wycofaniem jesieni i snem zimowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.