Zrobisz coś dla siebie tej wiosny?
A może ciągle odkładasz siebie na później?
Kiedy będzie TWÓJ czas wreszcie? Jak dzieci podrosną? Jak pracy będzie mniej?
Co ostatnio zrobiłaś /łeś dla siebie? To pytania, które wiele lat temu mnie samą wyrwały z letargu, dzięki czemu wyruszyłam w podróż do samej siebie i odkryłam piękno życia ???.
Po przejściu na drugą stronę rzeki mój świat wygląda już inaczej ale wciąż wymaga uważnej pielęgnacji. Co się dzięki temu zmienia? Już nigdy nie chce się żyć tak jak dawniej, zapominając o sobie, bez czułej i uważnej wrażliwości na to co tak łatwo w sobie przeoczyć.

Wiosna to szczególny czas. Pytam wtedy siebie:
Jak tam twoja wątroba na wiosnę? Kręgosłup? Bóle głowy? Zmęczenie? Sztywność w ciele? Trudności z zebraniem myśli? Albo ich natłok?
Już czas.
Nigdy nie będzie idealnego momentu dopóki nie zrozumiesz, że to Ty jesteś priorytetem. Bez ciebie i twojego zdrowia wszystko o co walczysz na co dzień i tak straci sens.

Zrób coś dla siebie!

WIOSNA! Czas na łagodny detoks z dzikimi roślinami jadalnymi! Oczyść ciało i umysł za pomocą łagodnych praktyk! Nie głoduj! Nie wyciskaj z siebie siódmych potów! Z szacunkiem do swojego ciała pochyl się nad jego potrzebami, uszanuj stan w którym się znajduje, otocz zrozumieniem, ciepłem i miłością.
Zapraszam na wyjątkowe warsztaty wyjazdowe! Na odpoczynek od miasta, rutyny i codziennych przyzwyczajeń pośród łąk pełnych dzikich roślin jadalnych, z wege pożywieniem, ruchem oraz edukacją ku świadomemu odżywianiu i życiu.
? Wiosna! Początek, narodziny do życia!
?Puszczamy energię w ruch, dbamy o swobodny przepływ w ciele, w myślach i emocjach. Co się wydarza wtedy, kiedy ignorujemy zmiany, które podpowiada nam natura?Pojawia się zastój energii Qi, który jest MATKĄ STU CHORÓB.
?Chcemy zapobiegać, zamiast leczyć.
Jemy roślinnie, sięgamy po dzikie rośliny jadalne, uruchamiamy świadomie ciało a myśli i emocje zaopiekowujemy dzięki pracy indywidualnej oraz w grupie. Budzimy się!
Wielka to radość budzić się do życia RAZEM! ❤️

Zapraszam Cię serdecznie w imieniu całego zespołu!
Smakoterapia – Iwona Zasuwa
Ruch, fizjoterapia, masaże powięziowe – Anna Banaś
Coaching – Magdalena Kozłowska-Deć GDZIE?
W pięknym dworku San Maryno stworzonym przez niezwykłych ludzi, w którym miłość do natury, piękna i estetyki będzie nam towarzyszyć na każdym kroku. Idealne miejsce na letnią celebrację życia! CO NAS CZEKA?
Łagodne oczyszczanie na kliku poziomach – od odżywiania (roślinne posiłki z dodatkiem dzikich roślin jadalnych) przez oddech i pracę z ciałem, po porządkowanie myśli!

 • Codzienne wyprawy na łąkę w poszukiwaniu dzikich roślin jadalnych
 • Zioła – niechciane chwasty czy skarby naszych pól i łąk? Odrobina wiedzy teoretycznej: po co jeść polne “dzikusy”?
 • Codziennie praktyka pracy z ciałem
 • Techniki oddechowe i relaksacje z aromaterapią
 • Uwalnianie głosu!
 • Masaż powięziowy – oczyszczanie ciała ze skutków niewłaściwych nawyków ruchowych, siedzącego trybu życia, nadmiernej ilości stresu, obciążających nawykowych pozycji
 • Warsztaty coachingowe – „Oczyszczające rozmowy – narzędzia skutecznej komunikacji”
 • Warsztaty wiedzy (TCM) – wiosna – przebudzenie mocy
  Praktyki rozwojowe w kręgu oraz indywidualne praktyki
 • Dużo spokoju i swobody!
  Zrzucamy zimowe więzy w towarzystwie niesamowitych Kobiet!

W CENIE:
??3 posiłki dietetyczne (katering wege), śniadania z dzikimi roślinami wspólnie przygotowywane
??codzienne warsztaty Smakoterapii
??codzienne warsztaty pracy z ciałem, ??relaksacje, automasaż,
??warsztat pracy z oddechem
??warsztaty coachingowe “Porządki – myśli i emocje” oraz indywidualny coaching dla chętnych
??Uwalnianie głosu – jestem! Mam głos!
??aromaterapia i indywidualna diagnostyka
??warsztaty etnobotaniczne w teorii oraz w terenie
??w zależności od potrzeb – indywidualne warsztaty wsparcia w obszarze zdrowia z wykorzystaniem dietetyki TCM, aromaterapii, homeopatii oraz Recall Healing MIEJSCA NOCLEGOWE:
dworek: 12 miejsc w pokojach o wysokim standardzie (3 łazienki). UWAGA: pokoje są wyposażone w podwójne łóżka (z osobną pościelą dla każdego lokatora), w 2 pokojach są do dyspozycji wysokiej jakości dostawki. UWAGA: oczyszczanie jest dla ludzi zdrowych. Jeśli cierpisz z powodu chorób przewlekłych – przeprowadzenie postu należy skonsultować z lekarzem.
Przewidujemy wegetariański katering z dodatkiem dzikich roślin jadalnych. CENY (do 14.05.2021) :
w pokojach 2-3 osobowych:
od 1385zł.
Ilość miejsc ograniczona!
Od 18.05 cena wzrasta o 15%. ZAPISY I INFORMACJE: warsztaty@smakoterapia.pl
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w wysokości 700zł na konto Smakoterapia Iwona Zasuwa – Jaroszewska, mbank: 15 1140 2004 0000 3102 7878 1148
tytułem: warsztaty wyjazdowe – detoks + imię i nazwisko.
Więcej info i zdjęcia – w wydarzeniu oraz już wkrótce na stronie smakoterapia.pl: Chcesz zobaczyć jak wyglądały poprzednie warsztaty? Kliknij tu: Zapraszam. ??? San Maryno – jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi z nami na pokładzie już 21-23.05. Bądź zmianą! ???

Życie zgodnie z porami roku, zmiana aktywności, menu, to podstawa profilaktyki w większości holistycznych nurtów medycyny. Odrobina wiedzy daje nam możliwość wprowadzenia łagodnej zmiany, dostosowanej do aury. Czerpanie garściami z natury to możliwość zbudowania odporności, zdrowego ciała i ducha. Dlatego zabierzemy Was w podróż z łagodnym detoksem, przed obfitością lata, stopniowym wycofaniem jesieni i snem zimowym.

One thought on “WIOSNA! Łagodny detoks – warsztaty wyjazdowe – 21-23.05”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.