Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 25/11/2017
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Let's cook!

Tagi
Książka Smakoterapia, warsztaty


WEGAŃSKIE WARSZTATY Z MATKĄ SMAKOTERAPIĄ

Zapraszamy na warsztaty z Iwoną Zasuwą , czyli Matką Smakoterapią. Jej profil na facebooku obserwuje ponad 70 tys ludzi.
Iwona Zasuwa z zawodu muzyk i pedagog (emisja głosu, sztuka dla dzieci). Na co dzień jedna z najbardziej cenionych na polskim rynku muzycznym wokalistek sesyjnych i chórzystek. Od 20 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah. Jej równorzędną pasją jest gotowanie, któremu przyświeca motto oparte o założenia medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej) jak żyć (czyli: co jeść), żeby nie chorować. Mama małego alergika, autorka strony smakoterapia.pl oraz prowadząca dwóch edycji programów Ugotuj mi, Mamo na antenie Kuchni+. Edukatorka żywieniowa, twórczyni cykli edukacyjnych i w…arsztatów kulinarnych dla dorosłych Żyj i jedz zdrowo oraz Akademii Smakoterapii dla Dzieci. Społeczniczka i zwolenniczka proekologicznego trybu życia, współzałożycielka warszawskiej kooperatywy Smakoterapia, skupiającej odbiorców i aktywnie promującej producentów dobrej zdrowej żywności. Zafascynowana leczeniem za pomocą żywienia naturalnego. Posiada niezwykłą łatwość wymyślania ciekawych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy, mimo ograniczeń dietetycznych, jakie musiała zastosować w swojej kuchni (bez cukru, bez nabiału, bez glutenu). Przez internautów nazywana Królową Kaszy Jaglanej.
25.11.17 ( sobota ! ) godz.10.00W menu :
– orientalna zupa kremowa- buraczane burgery z jaglanką- jaglane chlebki w 4 smakach :1. pomidorowy2. gryczany

3. ziołowy

4. orientalny z czarnuszką

-pyszny paprykarz – idealny do kanapek

– na słodko ciasteczka jaglane kokosanki

oraz jaglana czekolada
Koszt : 195 zł
Ilość miejsc : 14
W cenie : skrypt z przepisami, wszystkie sprzęty i komponenty potrzebne do wykonania dań, fartuchy na czas warsztatów , napoje : kawa, herbata , woda, pojemmniki na wynos
Będzie możliwość zakupu najnowszej książki Iwony ” Smakoterapia”
Rezerwacje : info@letscook.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.