Kiedy zaczynasz świadome odżywianie, natrafiasz na szereg wyzwań. Skąd wziąć wysokiej jakości produkty? Co tak naprawdę jeść? Jak gotować? A finalnie – jak na to wszystko znaleźć czas?

Z pomocą przyjdzie Ci „Smakoterapia 3”, czyli książka, która pomoże zorganizować spiżarnię! Dzięki niej zawsze znajdziesz w domu co nieco: nie tylko drobne przegryzki, smakołyki i przyprawy, ale i całkiem solidne posiłki. Przygotowując kilka razy w roku zdrowe domowe półprodukty, znacząco zminimalizujesz czas poświęcany na codzienne stanie przy garach i zyskasz pewność, że to, co postawisz na stole, będzie jest nie tylko smaczne, ale i doskonałej jakości!

Tyle oficjalnie.

A nieoficjalnie???

OJAAAAMATKOMOJAiWSZYSCYŚWIĘCI!!!! TRZECIE DZIECKO W DRODZE! ???? Cóż to za ogromna radość dla mnie! Zwłaszcza, że, nie umniejszając dzieciom starszym, Smakoterapii pierwszej oraz Smakoterapii 2, które swoje niezwykłe role odegrały w naszym kulinarnym i prozdrowotnym zyciu, ta właśnie, Smakoterapia 3 – spiżarnia, to moja aktualnie największa miłość! Dzięki patentom z wekowaniem potraw, dzięki codziennym, tzw „krótkim” kiszonkom, domowym sosom, od swojskiego przemytniczego ketchupu po BBQ czy słodko kwaśny, dzięki wekom na zimę, dzięki zabawie w fermentację, której efektem są na przykład boskie kwiatowe lemoniady, moja kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale przestała być ciężarem, wiązać się z trudem codziennego „stania przy garach”. W domu, w którym jest spiżarnia, ZAWSZE znajdzie się coś dobrego do jedzenia. Nawet jeśli spiżarnią są dwie szafki w kuchni! Zapraszam serdecznie do mojego świata po raz trzeci. Tym razem zajrzymy w zakamarki, dzięki czemu ułatwimy sobie nieco życie, a codzienne gotowanie stanie się prostsze, dzięki domowym „gotowcom” i półproduktom.

Przedsprzedaż ruszyła! Premiera 05.06.2019r jednak już dziś możesz zamówić swoją Smako 3 w Empiku pod tym linkiem, dzięki czemu otrzymasz książkę w pierwszej kolejności. Chyba nawet przede mną! Zapraszam Cię serdecznie:
https://www.empik.com/smakoterapia-3-iwona,p1223200505,ksiazka-p

Smacznego!!!
Uściski!
Matka Smakoterapia

10 thoughts on “Smakoterapia 3 – Spiżarnia! Premiera już 05.06.2019!”

  1. Witam serdecznie Pani Iwono, jestem posiadaczką książki Smakoterapia. Zrobiłam z niej wiele przepisów, jestem zachwycona (mam AZS). Dzisiaj wypróbowałam przepis na pesto z liści rzodkiewki. Jest tak pyszne, że pochwaliłam się nim na fb pokazując słoiczek z pesto i Pani książkę, skąd zaczerpnęłam przepis. Czy mogę udostępnić na fb przepis, ewentualnie jeszcze inne, które mnie zachwycą?
    Serdecznie pozdrawiam
    Irena Burzyńska

  2. Właśnie zakupiłam pierwszą Pani ksiąźkę. Jest genialna. Zaraz zamawiam dwie następne. Nie mogę jeść glutenu, mleka, kakao, orzechów i pomarańczy. Pozdrawiam i czekam na kolejne przepisy.

  3. o super !!! właśnie takiej pozycji szukałam i o proszę …..nauczę się czegoś zupełnie nowego ,już się nie mogę doczekać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.