Kiedy zaczynasz świadome odżywianie, natrafiasz na szereg wyzwań. Skąd wziąć wysokiej jakości produkty? Co tak naprawdę jeść? Jak gotować? A finalnie – jak na to wszystko znaleźć czas?

Z pomocą przyjdzie Ci “Smakoterapia 3”, czyli książka, która pomoże zorganizować spiżarnię! Dzięki niej zawsze znajdziesz w domu co nieco: nie tylko drobne przegryzki, smakołyki i przyprawy, ale i całkiem solidne posiłki. Przygotowując kilka razy w roku zdrowe domowe półprodukty, znacząco zminimalizujesz czas poświęcany na codzienne stanie przy garach i zyskasz pewność, że to, co postawisz na stole, będzie jest nie tylko smaczne, ale i doskonałej jakości!

Tyle oficjalnie.

A nieoficjalnie???

OJAAAAMATKOMOJAiWSZYSCYŚWIĘCI!!!! TRZECIE DZIECKO W DRODZE! 😱😍🙏🏻 Cóż to za ogromna radość dla mnie! Zwłaszcza, że, nie umniejszając dzieciom starszym, Smakoterapii pierwszej oraz Smakoterapii 2, które swoje niezwykłe role odegrały w naszym kulinarnym i prozdrowotnym zyciu, ta właśnie, Smakoterapia 3 – spiżarnia, to moja aktualnie największa miłość! Dzięki patentom z wekowaniem potraw, dzięki codziennym, tzw “krótkim” kiszonkom, domowym sosom, od swojskiego przemytniczego ketchupu po BBQ czy słodko kwaśny, dzięki wekom na zimę, dzięki zabawie w fermentację, której efektem są na przykład boskie kwiatowe lemoniady, moja kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale przestała być ciężarem, wiązać się z trudem codziennego “stania przy garach”. W domu, w którym jest spiżarnia, ZAWSZE znajdzie się coś dobrego do jedzenia. Nawet jeśli spiżarnią są dwie szafki w kuchni! Zapraszam serdecznie do mojego świata po raz trzeci. Tym razem zajrzymy w zakamarki, dzięki czemu ułatwimy sobie nieco życie, a codzienne gotowanie stanie się prostsze, dzięki domowym “gotowcom” i półproduktom.

Przedsprzedaż ruszyła! Premiera 05.06.2019r jednak już dziś możesz zamówić swoją Smako 3 w Empiku pod tym linkiem, dzięki czemu otrzymasz książkę w pierwszej kolejności. Chyba nawet przede mną! Zapraszam Cię serdecznie:
https://www.empik.com/smakoterapia-3-iwona,p1223200505,ksiazka-p

Smacznego!!!
Uściski!
Matka Smakoterapia

8 thoughts on “Smakoterapia 3 – Spiżarnia! Premiera już 05.06.2019!”

  1. o super !!! właśnie takiej pozycji szukałam i o proszę …..nauczę się czegoś zupełnie nowego ,już się nie mogę doczekać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.