Książka Smakoterapia – bestseller sprzedaży! Nigdy w życiu nie przyszło by mi to do głowy! Ani wtedy kiedy wydawało mi się, że świat nam się zawalił (ale zakasałam rękawy, żeby nauczyć się na nowo gotować uwzględniając potrzeby mojej rodziny), ani wtedy kiedy spisane już dawno przepisy oddawałam w Wasze ręce. Nigdy w życiu nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy! Życie jednak ciągle zaskakuje… Przynosi trudy a potem – czasem za to sowicie wynagradza. To wspaniałe uczucie kiedy dostaje się tak wielką falę wdzięczności od Czytelników! To wspaniale kiedy słyszy się jak ważne rzeczy zrobiło się nie tylko dla siebie ale i dla innych. Przeżywam z Wami i radość, że jest nam razem łatwiej, ale i trudy wyzwań, o których piszecie. W końcu świadomość, ze dieta jest ważna dopada nas bardzo często kiedy już nie czujemy się zdrowi… Życzę Wam zatem z głębi serca zdrowia i smacznego, dziękując jednocześnie, że mogę czuć się częścią tego smakoterapiowego świata, który stworzyłam wraz z Wami.

W odpowiedzi na Wasze pytania o spotkania autorskie udało się nam wprosić do bardzo gościnnej restauracji Dobra i Wino w Poznaniu! I tam właśnie spotkam się z Wami już w najbliższą sobotę o godz. 17, przy ul. Za bramką 1.  Opowiem Wam o naszej ścieżce po zdrowie i drodze jaką przebyła idea książki Smakoterapii. Przy okazji z największą przyjemnością wypiszę dla Was i Waszych bliskich dedykacje w książkach (będziecie też mogli je zakupić na miejscu). W końcu czas prezentów świątecznych przed nami! 😀 

A tych którzy chcą spróbować roślinnych potraw Smakoterapii (bez cukru, nabiału i glutenu) zapraszam na wspólne gotowanie w Dobrej Kawiarni w Poznaniu! Przygotujemy przekąski, obiadki i dodatki. Będzie jak zwykle smacznie, roślinnie i bardzo kolorowo.
Zapisy już tylko do popołudniowej grupy. ul. Nowowiejskiego 15: 26.11.2017 godz.16: KLIK!

PHOTO: OLSZANKA/EAST NEWS

Będzie mi niezmiernie miło Was gościć
Do zobaczenia!
Matka Smakoterapia