Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 10/11/2018
11:00 - 14:30

Lokalizacja
Cook Story by Samsung

Tagi
bez cukru, bez nabiału, bezglutenowe, Książka Smakoterapia, warsztaty


To będzie wyjątkowa rodzinna opowieść stworzona przez Iwonę Zasuwę. Czy może być piękniejsze wspomnienie z dzieciństwa od tego wypełnionego miłością, obecnością dotykiem mamy i taty, ale i cudownym zapachem, smakiem i atmosferą przy domowym stole? Któż z nas nie wspomina maminego serniczka, babcinego jabłecznika czy tej jedynej pomidorowej? Czy w dzisiejszych „zagonionych” czasach znajdziemy jeszcze przestrzeń na wspólne gotowanie? Dobre, zdrowe, sezonowe składniki, szczypta miłości i my! Gotujmy rodzinnie!

Z miłości do dziecka dzieją się w życiu matki niesamowite rzeczy! Bo któż by pomyślał, że z wyzwania jakim było gotowanie dla wybrednego alergika zrodzi się tyle pomysłów na przepyszne i zdrowe potrawy roślinne? Że jedzenie sezonowe, a więc i niedrogie, w rytmie slow, może być tak różnorodne, kolorowe i apetyczne?

Przy okazji wydania drugiej książki Iwona zaprasza Was wszystkich serdecznie na wspólne gotowanie i smakowanie prostych potraw roślinnych, bez cukru nabiału i glutenu.
Uwaga! Posiadanie dziecka na warsztacie – nieobowiązkowe!
Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku od lat 6.

W cenie warsztatów kulinarnych jest możliwość przyjścia z jednym dzieckiem. Dla dorosłych, którzy przyjdą bez swojej pociechy przygotowaliśmy prezenty – a co konkretnie? – to jest fantastyczna niespodzianka!

ZAPISY tutaj: Klik!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.