Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 18/12/2016
14:00 - 18:30

Lokalizacja
Pracownia Chata Puchaczy

Tagi
barszcz, chleb, krokiety, majonez, pierniczki, pierogi


a5dae-dsc08337To będzie wyjątkowe spotkanie! Prawdziwie pachnący domowy chleb, majonez, barszczyk, pierogi, krokiety…(wszystko bez glutenu, nabiału i cukru!)
Zapraszam Was na smakoterapiową Wigilię! Ale najpierw oczywiście do kuchni. 😉 Czas przygotowań do zdrowych świąt oraz sama Wigilia w pigułce – taki mamy plan na grudniową niedzielę.
Gotowanie codzienne to jedno a kuchnia świąteczna to już zupełnie inny kaliber. Będzie jak zwykle zdrowo i wyjątkowo smacznie! Jeśli nie jesz pszenicy, cukru i nabiału, nie musisz sobie odmawiać przyjemności smakowania wigilijnych potraw. Delikatnie je zmodyfikujemy, przygotujemy i skonsumujemy. 🙂
Cały nasz stół świąteczny będzie naturalny, roślinny, bez glutenu, nabiału i cukru bardzo mocno inspirowany tradycyjną wigilijną kuchnią, aczkolwiek przystosowaną do naszych wymagań.
Czego spróbujemy tym razem?

Będą:
świąteczne pierogi (z kapustą i grzybami)
pierogi w wersji „ruskie” bez nabiału (wegańskie!)
świąteczny barszcz w wersji błyskawicznej
znakomite krokiety do barszczu
jaglany majonez do sałatki jarzynowej lub innych ulubionych świątecznych potraw
jaglana pasztetowa
błyskawiczny chleb gryczany dla niecierpliwych
jaglany chlebek z suszoną śliwką
pierniczki z imionami naszych dzieci
świąteczna „herbatka” ze świeżych pomarańczy i ziół

Na początek:
Kilka słów prelekcji czyli jak to się wszystko w naszej kuchni zaczęło. Dowiesz się dlaczego w naszej diecie zagościła na dobre kasza jaglana, gryczana i dużo warzyw i jak to zrobiliśmy że znacząco podnieśliśmy poziom odporności w naszym domu a zwłaszcza u naszego alergicznego Malca. Dowiesz się jak przyrządzić przeróżne potrawy tak by były smaczne i służyły Twojemu zdrowiu. Przyjrzysz się z bliska moim patentom na większą skuteczność w kuchni bez przetworzonych masowo produktów, bez konserwantów i polepszaczy, bez glutenu, nabiału i cukru. Zainspirujesz się do zmian we własnej kuchni!

Wyślij zgłoszenie na warsztat

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

One thought on “ŚWIĄTECZNA KUCHNIA SMAKOTERAPII”

  1. Swietny wpis! Właśnie dlatego kocham Święta. Napewno potrawy które gotujesz charakteryzują się różnymi zapachami. Stosowanie okapów najlepszej jakości sprawi, że mieszkanie zostanie pozbawione kulinarnej woni, a samo pomieszczenie kuchenne stanie się czyste, bezpieczne i zdrowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.