Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 27/07/2026 - 31/07/2026
Całodniowe

Tagi
warsztaty, warsztaty online


SIEJ LATEM, ZBIERAJ ZIMĄ warsztaty Smakoterapii o wspieraniu odporności 29.07.2026

Dlaczego teraz z perspektywy Medycyny Chińskiej?

Lato to doskonały czas na profilaktykę zdrowia. To czas wielkiego Yang w przyrodzie, naturalny czas obfitości, radości, zabawy, lekkości, ciepła, czerpanie garściami z pełni życia, dojrzałego i soczystego jak cała przyroda latem. To pik energetyczny a jednocześnie maksimum zasobów w naturze, która obficie kwitnie, owocuje i rodzi nowe życie.

Lato w Medycynie Chińskiej jest czasem przemiany Ognia, do którego przynależy Serce (w tym układu krwionośnego) oraz Jelito Cienkie (trawienie/wchłanianie). Według TCM w Sercu mieszka świadomość, umysł i logika (tak tak!), ale również emocje i duchowość.
W tym okresie możemy z łatwością zarówno wspaniale wspierać własne zdrowie, jak i nieświadomie, popełniając proste błędy, doprowadzić do osłabienia odporności (która zamanifestuje się przy pierwszych jesiennych słotach), lub nawet cięższych epizodów zdrowotnych wynikających z tzw. Gorąca późnego lata. Szczególnie łatwo o błędy w przypadku dzieci, które z natury reagują dużo szybciej, często w postaci podatności na niekończące się infekcje lub innych manifestacji osłabienia odporności.

Lato jest zatem wspaniałą okazją by zdobyć wiedzę i wprowadzić ją w praktykę, lub wpaść z letnie pułapki, za które rachunek wystawić nam może jesień i zima.

Co zatem możemy zrobić?
Edukacja ma niezwykłą moc, motywuje do zmiany, a ta może nastąpić jedynie kiedy jest się świadomym wielu aspektów w danym obszarze wiedzy. Ponieważ są wakacje, i wielu z nas będzie podróżować, niektórzy, jak ja, będą też pracować i nie zawsze będą dostępni w określonych godzinach, nagrania spotkań będą dostępne w grupie przez 30 dni, niemal do końca wakacji. Zachęcam Cię jednak by odsłuchiwać spotkania na bieżąco a jeśli to możliwe, brać w nich udział na żywo i wprowadzać od razu w życie zmiany. Moje wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu grup online pokazały, że taka edukacja może być potężne narzędziem wspierającym domową profilaktykę zdrowia i dobrostan. Jedyne czego potrzebujesz to chcieć spróbować.

KOSZT:
Promo do 8.07.2026 (!!!) 469zł
Każda osoba powtarzająca warsztat Smakoterapii – zniżka 50zł – 419zł
Po 08.07.2026 koszt 569zł – dla osób powtarzających warsztat – 519zł

UWAGA: do grupy możesz dołączyć w dowolnym czasie. Możesz uczestniczyć w spotkaniach na żywo lub odsłuchać materiały do 29.08.2026.

CO W CENIE?
🍒 dostęp do grupy na fb przez okres 30 dni (do 29.08.2026)
🍒 start w grupie 29.07 na żywo online o godz. 19.30
🍒 planowane 3 spotkania na żywo z dużą dawką wiedzy teoretycznej i praktycznej
🍒 garść wiedzy z TCM, podstawy dietetyki wg TCM – dlaczego i jak zmieniamy menu?
🍒 teoria i praktyka: jak się odżywiać wg TCM dlaczego? Co konkretnie gotować?
🍒 czego unikać w menu i dlaczego? Co na to dietetyka zachodnia?
🍒 przepisy, które zachowasz na zawsze i wykorzystasz każdego lata
🍒 lista polecanych i nie polecanych produktów i dań
🍒 lista wspierających zabiegów w tym domowa moksa i bańki
🍒 zioła i olejki eteryczne, które warto znać
🍒 lista wykształconych terapeutów TCM
🍒 … i nie tylko

Jak się zapisać?
Kup jeden z dostępnych poniżej biletów, podaj swój email. Otrzymasz link do grupy na FB która będzie dostępna na tydzień przed rozpoczęciem warsztatów: 20.07.2026.
KLIKNIJ TU!

Jeśli masz pytania – napisz do mnie:
warsztaty@smakoterapia.pl
smakoterapia@wp.pl

Do zobaczenia!

Iwona Zasuwa – Smakoterapia

* Uwaga, w wyniku okoliczności niezależnych od organizatora, warsztat może zostać odwołany.
* Jeśli Twoim poważnym problemem są finanse – napisz do mnie. Jedna z osób wybranych będzie mogła odbyć warsztat w zmniejszonych kosztach.