Nareszcie! To najczęściej powtarzane przez Was słowo. Tak! Bardzo bardzo wszystkich przepraszam, że tyle to trwało, ale tyle jest w życiu ciągle do zrobienia, sami wiecie… I bardzo zapraszam! Otwieram nowy rozdział! Mogę wreszcie podarować książkę babci i cioci, zamiast w kółko tłumaczyć jak, co i z czym! Mogę wreszcie przestać używać komputera w kuchni! (Tak, tak, ja sama gotuję z własnych przepisów). 😉 Mogę, mogę mogę! Bardzo się cieszę! Niech dziecko idzie w świat! 😀

Tutaj ją kupicie z osobistą dedykacją ode mnie. Wystarczy – Klik!

Na zdrowie!

Matka Smakoterapia

 

 

5 thoughts on “Książka Smakoterapii już jest!”

  1. Witam sympatyków Smakoterapii. Dziękuję Pani Iwonko za książkę- przecudną i smaczną. Za wspaniałe dodatkowe informacje, jakże ważne dla laików wkraczających na drogę roślinnego odżywiania. Nie musze już ślęczeć przed kompem, drukować przepisów i wkładać do koszulek. Mam tylko jedna prośbę odnośnie następnej części Smakoterapii, aby w spisie treści przepisy były w kolejności alfabetycznej. Z góry dziękuję. Serdecznie pozdrawiam Autorkę.

  2. Własnie wczoraj odebrałam z Empika Twoją książkę 😀 Narazie przejrzałam na szybko. Ale wiem, że będzie często w użyciu. Przepisy podstawowe, proste i takie domowe. A ” Ziemniaczane baloniki” tata robił 30 lat temu w piekarniku i jedliśmy z kefirem. To jest najlepsze rodzinne jedzenie, takie od serca. Dziękuję za wspaniałą książkę.

  3. Witam ! 🙂 Gratuluję wydania książki! 🙂 i przy okazji zapytanko: czy w książce znajdują się same przepisy, czy też jest „otoczka” w postaci wiedzy na temat diety bezglutenowej (co , jak , dlaczego)?

    1. Marto, w książce są przede wszystkim w prosty sposób podane przepisy. Nie ma tabelek, natłoku informacji. Są wyjaśnienia przy konkretnych przepisach, jeżeli coś wydawało mi się istotne i … zmieściło się w książce. To rodzaj praktycznego przewodnika po kuchni naturalnej, roślinnej, bez cukru, nabiału i glutenu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.