akademia
Akademia Smakoterapii powstała przede wszystkim z myślą o TEJ rosnącej grupie dzieci z rodzin, dla których odżywianie jest WAŻNE! Dla dzieci uświadomionych i nieuświadomionych (jeszcze 😉 ), dla odżywiających się chętnie zdrowymi produktami i dla tych opornych na zmiany!

Wszystkie dzieci zasługują na uwagę, troskę, na naukę, rozrywkę! Wszystkie dzieci zasługują na warsztaty kulinarne! Niech nikt nie czuje się wykluczony z powodu potrzeby zdrowego odżywiania, z powodu alergii, nietolerancji, chorób które łaczą się z dietą wykluczeniową. AKADEMIA SMAKOTERAPII JEST DLA WSZYSTKICH! Dla dzieci i dorosłych! 🙂 W Akademii możesz poznać tajniki gotowania bez glutenu, nabiału i cukru, bez gotowców i półproduktów, bez chemii i konserwantów, bez produktów wysoko przetworzonych. Nasza kuchnia jest otwarta dla wegetarian i wegan oraz mięsożerców (umiejętność przygotowania pokarmów roślinnych przyda się wszak każdemu).

Możesz wpaść na warsztaty regularne, możesz zamówić warsztaty tematyczne dla siebie i swojej grupy, możesz też wynająć Matkę Smakoterapię na event, urodziny, lub inne okoliczności w których potrzebujesz kulinarnego wsparcia bądź dobrej zabawy przy wspólnym gotowaniu, możesz wynająć Chatę Puchaczy – pracownię Działań Twórczych na własne święto: urodziny z menu promowanym przez Matkę Smakoterapię, odpowiadającym Twoim potrzebom. Oazą Matki Samoterapii jest Chata Puchaczy – pracownia Działań Twórczych, urokliwa „warsztatownia” w pólnocnej części Warszawy otoczona zielenią, z dostępnym tarasem i ogrodem. Niniejszym ogłaszamy otwarcie w Warszawie pierwszego miejsca przyjaznego Alergikom!

warsztaty
Zdrowe Urodziny Rulez!
Zdrowe Życie Rulez!
Kontakt i zapisy:
smakoterapia.warsztaty@wp.pl
1.warsztaty kulinarne dla dzieci
2.warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
3.warsztaty kulinarne dla dorosłych
4. program: Żyj zdrowo – edukacja żywieniowa dla dorosłych
5. Urodziny dla dzieci ze zdrowym gotowaniem i atrakcjami kulinarnymi
6. Indywidualizowane spotkania z Matką Smakoterapią – szyte na miarę

9 thoughts on “Akademia Smakoterapii”

 1. Dzień dobry,
  Czy planuje Pani jakieś warsztaty w Warszawie, dla dzieci dla dorosłych, dla rodzin. Bardzo chętnie bym się na nie wybrała.
  pozdrawiam serdecznie

 2. Witam
  Bardzo proszę o informację czy jest szansa na warsztaty w Poznaniu dla dzieci. Gotujemy zdrowo od 4lat. Synek ciągle pyta o kurs gotowania, a u nas wchodzi w grę tylko zdrowy kurs. Proszę o odpowiedź i szansę dla Poznania i okolic.
  Pozdrawiam

 3. Witam. Chciałabym zapisać córki na warsztaty zdrowe jedzenie, slodycze. Dziewczynki mają 5 i 7 lat. Kiedy odbędą się najbliższe w Warszawie?

  1. Dzień dobry,
   już niedługo opublikujemy grafik na kolejne miesiące, wówczas uruchomimy zapisy. Będziemy trąbić o tym na stronie oraz na fb. Do zobaczenia! 😀

   1. Witam:) czy warsztaty rodzinne we Wrocławiu lub okolicach są organizowane? Jestem zainteresowana udziałem z 8 letnim synem 🙂 pozdrawiam 🙂

 4. Witam chciałabym zapisać syna na warsztaty. Tylko ze on ma 3,5 roku i nie może spożywać pszenicy i mleka .. z tad tez moje pytanie czy przyszłe
  Warsztaty nie bedą pod znakiem zapytania w związku z tymi składnikami i czy młody nie jest za młody? Pozdrawiam

  1. Dzień dobry Aniu,
   wszystkie nasze warsztaty to przygotowywanie potraw bez nabiału, cukru, glutenu (w tym pszenicy), bez chemii, przetworzonej zywności, soi i kukurydzy. Natomiast 3,5 latek nie będzie chyba jeszcze wystarczająco samodzielny żeby skorzystać z zajęć Akademii. Zapraszam na wiosnę na warsztaty Rodzinne, jezeli tylko malec jest w stanie współpracować w towarzystwie mamy. Jeżeli jeszcze za wcześnie – zapraszamy za rok. Uściski! Iw 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.