Yay!!! Nadeszła wreszcie wiekopomna dla mnie chwila! Cud Smakoterapii, cud zmian w moim życiu, w tej niezwykłej pastelowej oprawie. Niech trwa! Zapraszam Was serdecznie: oto Smakoterapia 2!

Pierwszą książkę, którą już znacie, traktuję jak podstawę gotowania bez cukru, nabiału i glutenu. Jej wielki, niespodziewany dla mnie sukces, był niezwykłym prezentem od życia a w zasadzie…. od Was (!!!), Drodzy Czytelnicy. Dziękuję za nagrody, za wdzięczność, za uznanie, za wszystkie serdeczności. Za wszystkie zdjęcia Waszych smakołyków inspirowanych naszym smakoterapiowym doświadczeniem. Cieszę się, że JESTEŚCIE!

Ta książka to prawdziwy dowód na to, że trudności i nieszczęście jakie przytrafiają się nam w życiu, czasem udaje się przekuć w coś niesamowicie pozytywnego, budującego i dodającego skrzydeł. Tyle lat bezsilności, trudów, chwil, kiedy już brakuje wiary… z pewnością znacie to Wy wszyscy, którzy gotujecie dla dzieci z wyzwaniami dietetycznymi. Dziękuję Wam, bo jesteście częścią tego cudu spełnienia, którego doświadczam. <3

Dwa słowa o mojej nowo narodzonej córeczce:
druga książka to dania na słodko oraz na wytrawnie. Prawdą jest to, że powstała głównie dlatego, że większość przepisów, do których jesteśmy przywiązani nie zmieściła się po prostu w pierwszej części! W dodatku mamy całą paletę słodkości, obok których nie można przejść obojętnie. W końcu od czasu do czasu małe słodkie co nieco przyjemnie rozjaśnia nam rzeczywistość. 😉  Macie ochotę na domowe czekoladki? Pyszne brownie albo proste ciasteczka lub drożdżówki? A może tęsknicie za fetą, „wędzonym” serkiem, foccacią? Słowem: wszystko co nie zmieściło się w Smakoterapii pierwszej znajdziecie w Smakoterapii 2. Yaaaay! Drugie dziecko idzie w świat!
Zapraszam do zamówień! W przedsprzedaży w Empiku o 25% taniej: https://www.empik.com/smakoterapia-2-zasuwa-iwona,p12036512…
Foto okładki: Dorota Zyguła-Siemieńska

Uściskowuję!

Matka Smakoterapia

EDIT!
Smakoterapia 2! Yaaaay! Miejsce 1 TOP 100 Empiku w kategorii książki kucharskie już w przedsprzedaży! Jaka jestem szczęśliwaaaaa! DZIĘKUUUUUUJĘ!


Kto jeszcze nie zamówił Drugiego Dziecka Smakoterapii, zapraszam, niech idzie w świat!

„Drogi Czytelniku, Nieznajomy, Przyjacielu,


jeśli trzymasz w dłoniach »Smakoterapię 2«, śmiem podejrzewać, że wiesz już o mnie co nieco. Jeśli jednak nie wiesz, zapraszam Cię serdecznie, abyś zajrzał do pierwszej, bestsellerowej »Smakoterapii« oraz na stronę Smakoterapia.pl. Znajdziesz tam historię rewolucji kulinarnej, która narodziła się z miłości do dziecka z licznymi alergiami, a wyrosła na inspirację dla wszystkich poszukujących prostych przepisów roślinnych, bez glutenu, nabiału i cukru. W jej kontynuacji pochylam się nad tym, od czego często zaczynamy zmiany w kuchni: nad zdrowymi smakołykami. Najczęściej słodkimi. Zaczynamy zatem od słodkości, lecz potem… Uch, wreszcie coś na wytrawnie!
Zapraszam Was w kolejną kulinarną podróż. Zaczerpnijcie z niej, co Wam się podoba, zainspirujcie się i smakujcie na zdrowie.
Uściskowuję!”
Iwona Zasuwa

One thought on “Smakoterapia 2! Nowa książka!”

  1. Ksiązka jest moim marzeniem. Chętnie opowiedziałabym o niej u siebie na blogu (tak jak pierwszą część) ale przede wszystkim udowodiła rodzicom i znajomym, że kuchnia roślinna jest smaczna, zdrowa i nie wiąże się z niedoborami. Oczami wyobraźni widze ich zachwyty nad potrawami – zresztą już nie jeden przepis z Pani bloga ich zachwycił 🙂 Dziękuję… jednak gotowanie z książką to co innego niż gotowanie z internetem 🙂
    Dużo zdrowia <3

    Zdrowia dla córeczki <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.