To już w najbliższą sobotę!

Zapraszam serdecznie wszystkich Was na ostatnie zakupy świąteczne na Targi Wzory! Będzie w czym wybierać! Sprawdźcie sami! Klik!

„Grudniowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy które będą świetną, świąteczną okazją aby kupić piękne prezenty od designerów i projektantów!”

A wszystkich którzy jeszcze nie mają książki Smakoterapii albo chcieliby podarować ją w prezencie komuś bliskiemu sercu (życzenie zdrowia to przecież również życzenie dobrego odżywiania!) zapraszam również do składania zamówień online! Osoby które zamówią książkę przez stronę Smakoterapii z przedpłatą przelewem (wybierzcie opcję odbiór osobisty i w życzeniach wpiszcie – odbiór: Targi Wzory!), będą mogły odebrać książki w specjalnych pudełkach prezentowych z logo Smakoterapii –  na terenie Targów, a przy okazji zrobić piękne dodatkowe zakupy! Oczywiście będzie również można kupić książkę na miejscu (choć już bez prezentowego opakowania) i spotkać się ze mną! Czekam na Was z radością! Parter – stoisko nr 9! 😀 <3 😀 Będę w godz.11-16.30 (ul. Bracka 25 Wwa, Dom Braci Jabłkowskich). Wstęp – 5zł.

 

Uściski!

Iwona Zasuwa

One thought on “Smakoterapia i Targi Wzory! 16.12.2017!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.